.: elektroniskās komponentes, optoelektronika :.    
Galvenā Produkcija Risinājumi Jaunumi Par mums
   Lokana gaismas aukla uz gaismas diožu tehnoloģijas bāzes   


   Lokana gaismas diožu auklām ir caurspīdīgs dažādu formu un šķērsgriezuma izmēru korpuss, kurā izvietotas gaismas diodes. Gaismas diožu aukla viegli lokas, neuzkarst, iztur mehanisku iedarbību, ir ūdens un termoizturīga (temperatūru diapazonā no -40C līdz +60C strādā bez traucējumiem), kas ļauj to izmantot rotājumiem arī ārpus telpām, lai izgaismotu ēku konturas.

Doto izstrādājumu var pieslēgt tieši pie barošanas avota vai arī caur kontrolieri - ierici, kas rada gaismas dinamiku (lēnu nodzišanu, mirgošanu utt.). Gaismas diožu auklām ir zems elektroenerģijas patēriņš (15 - 20 reižu zemāks, salīdzīnajumā ar kvēlspuldžu auklām) un augsts 100000 stundu darbības resurss.

Lokanās gaismas diožu auklas pielietošanas veidi:

· ēku rotāšanai
· trepju, margu, nišu, arku, velvju, vitrīnu, bāru, vitrāžu un bareljefu dekoratīvajam gaismas noformējumam,
· eju, celiņu un konturu marķēšanai

Lokanās gaismas diožu auklas spīdēšanas krāsas - balta, zila, sarkana, zaļa, dzeltena un oranža.

Līdztekus lokānākajam gaismas diožu auklām, uzņēmums SIA „Fush" piedāvā ūdensnecaurlaidīgus barošanas avotus(VDC12V, 10-75W), kā arī dota izstrādājuma divu veidu stiprinājumus - alumīnija profils un plastmasas kārba ar lipīgu pamatni. Pirmais, galvenokārt, paredzēts horizontālai montāžai ar iespējamu mehānisku iedarbību (durvju ailām, ejam, trepju pakapieniem, celiņu iezīmēšanai). Otrs - stiprināšanai pie konstrukcijam, kur nav mehāniskas iedarbības (sienām, griestiem, fasādes virsmām un interjera priekšmetiem).

Lokanās gaismas diožu auklas elastīguma dēļ, tās montāžas process ir ļoti vienkāršs un atgādina plastmasas penālī ierīkotā gaismas vada uzstādīšanu.